| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 4.000 kg |
| Batteri | 120V / 700Ah / HawkerEnersys Waterless / (80 - 100%) / 2023 |
| Tillverkningsår | 2023 |
| Driftstimmar | 270 |
| Engine/Charger | Ladegerät: Hawker WiiQ 120V / 150Ah |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Elektro-Seitenstapler/Seitenstapler/Elektro-Gabelstapler mit Baumann-Fahrkomfortkabine 750 mm breit, Version XXL Deluxe, verschließbare Schiebetüre, 2-Stufen Frontscheibenwischer, Höhe und Neigung verstellbare Lenksäule, Komfortsitz vielfach verstellbar, Sonnenblende, Rückspiegel, Heizung, zusätzliche Hydraulik am Gabelträger, Radio/ CD, Rangierkupplung hinten | |
| (Meddelande översättning): | |
| Elektrisk sidolastare/sidolastare/elgaffeltruck med Baumann körkomforthytt 750 mm bred, version XXL Deluxe, låsbar skjutdörr, 2-stegs vindrutetorkare, höjd- och lutningsjusterbar rattstång, komfortsäte justerbar på många sätt, solskydd, backspegel, värme, extra hydraulik på gaffelhållaren, radioväxel, CD-återställning, |

Member since: 2004