| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Genie |
| Typ | Saxliftar |
| Modell | GS 4047 |
| Tillverkningsår | 2018 |
| Arbetshöjd | 14.000 mm |
| Driftstimmar | 83 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| More information | |
| Lokalisering | Culemborg |
| Dimesion | |
|---|---|
| Kapacitet | 350 kg |
| Totalvikt | 3.306 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 233.103 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Typ: Scherenhebebühne; AdBlue-System; Baujahr: 2018; Antrieb: Rad; Arbeitsbreite: 119 cm; CE-Kennzeichnung; Allgemeiner Zustand: gut; Keine Schäden; Referenznummer: 4243 | |
| (Meddelande översättning): | |
| Typ: saxlyft; AdBlue-system; Byggår: 2018; Drivning: hjul; Arbetsbredd: 119 cm; CE-märkning; Allmänt skick: bra; Inga skador; Referensnummer: 4243 |
Member since: 2022