| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Depureco |
| Typ | Industriell dammsugare |
| Modell | XM35FP (longopac) |
| Serienummer | :M23-2411 |
| Tillverkningsår | 2024 |
| Driftstimmar | 0 |
| Total längd | 585 mm |
| Total bredd | 545 mm |
| Höjd | 1.285 mm |
| Total bredd | 45 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24/280Ah |
| Tilläggs utrustning | zuigslang, zuigbuis en vloerzuigmond 40mm |
| Lokalisering | Leiden |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 18.554 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |