| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | [div] |
| Typ | Industriell dammsugare |
| Modell | Coynco Smart 235 Longopac |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Driftstimmar | 0 |
| Återvinningstank | 20 l |
| Total längd | 530 mm |
| Total bredd | 420 mm |
| Höjd | 1.380 mm |
| Total bredd | 28 kg |
| More information | |
|---|---|
| Tilläggs utrustning | zuigslang, zuigbuis en vloerzuigmond 40mm |
| Lokalisering | Leiden |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 13.081 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |