| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | [div] |
| Typ | Industriell dammsugare |
| Modell | Coynco Smart 180HD (4 stuks) |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Driftstimmar | 0 |
| Återvinningstank | 22 l |
| Total längd | 480 mm |
| Total bredd | 420 mm |
| Höjd | 920 mm |
| Total bredd | 24 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24/280Ah |
| Tilläggs utrustning | slang, zuigbuis en vloerzuigmond 40mm |
| Lokalisering | Leiden |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 11.986 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |