| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 1.600 kg |
| Batteri | 24V / 620Ah / 2019 |
| Tillverkningsår | 2019 |
| Driftstimmar | 1.803 |
| Engine/Charger | Ladegerät: 24V / 100Ah |
| Tillgängling fr.o.m. | Nach Vereinbarung |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Elektro-Quersitzstapler/Elektro-Gabelstapler/Elektro-Hubwagen mit 4 Punktauflage mit seitlichem Antrieb dadurch kein Aufschaukeln der Last Metallhauben (kein Plastik) . INITIAL / HUBWAGENHUB dadurch kann er mühelos auch Bodenunebenheiten ausgleichen und durchfahren. (siehe Foto) . Fahrerschutzdach Hubboden im Fußraum, Gewährleistung 6 Monate Gebrauchtmaschinengewährleistung - Verschleißteile ausgenommen | |
| (Meddelande översättning): | |
| Elektrisk tvärsätesstaplare/elgaffeltruck/elektrisk gaffeltruck med 4-punktsstöd med sidodrift så ingen gungning av lasten. Metallhuvar (ingen plast). INITIAL / PALLTRUCKNAV Detta gör att den lätt kan kompensera för och köra igenom ojämnt underlag. (se bild). Förarskyddstak, lyftgolv i fotutrymmet, garanti 6 månaders begagnad maskingaranti - exklusive slitdelar |

Member since: 2004