| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 1.600 kg |
| Lastcentrum | 600 mm |
| Batteri | 24V / 465Ah / 2022 |
| Tillverkningsår | 2016 |
| Driftstimmar | 2.207 |
| Engine/Charger | Ladegerät: 24V / 90Ah |
| Tillgängling fr.o.m. | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Tilläggs utrustning | |
|---|---|
| Plats, Batterie 24V 465 AH NEU 07.2022 Antriebsrad / Stützrad / tandem Lastrollen neu |
Member since: 2004