| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 10 kg |
| Batteri | 24 V 22 AH , Bj. 2022 |
| Tillverkningsår | 2019 |
| Driftstimmar | 1 |
| Serienummer | 197896-0001 |
| Total längd | 876 mm |
| Total bredd | 483 mm |
| Total bredd | 105 kg |
| Tillgängling fr.o.m. | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Suffel Mietgerät im fahr- und einsatzbereiten Zustand. | |
| (Meddelande översättning): | |
| Suffel-uthyrningsenhet i drift- och funktionsskick. |
Member since: 2010