| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 2.000 kg |
| Lastcentrum | 500 mm |
| Batteri | 48V / 625Ah / GNB Marathon / (80 - 100%) |
| Tillverkningsår | 2023 |
| Driftstimmar | 439 |
| Engine/Charger | Ladegerät: 48V / 80Ah |
| Total längd | 1.969 mm |
| Total bredd | 1.140 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Aggregat | |
|---|---|
| Lastskydds galler, Sidoföring, integrierter Seitenschieber |
| Tilläggs utrustning | |
|---|---|
| 3:e ventil, 4:e ventil, Blinkfyr, Strålkastare fram, Förarskydd, Framruta, Solenoid ventil, CE Dokument, Scales, Safety Pilot, 3-hjulig, Red Spot hinten und vorne |

Member since: 2002