| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 2.000 kg |
| Lastcentrum | 500 mm |
| Batteri | 48V / 750Ah / IBV |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Driftstimmar | 189 |
| Engine/Charger | Ladegerät: 48V / 100Ah |
| Total längd | 1.969 mm |
| Total bredd | 1.140 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Aggregat | |
|---|---|
| Lastskydds galler, Sidoföring, integrierter Seitenschieber Bolzoni (Ser.Nr. BZ-OC3010) |

Member since: 2002