| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 6.000 kg |
| Lastcentrum | 500 mm |
| Batteri | Li-lon Battery 48V/202Ah |
| Tillverkningsår | 2021 |
| Driftstimmar | 5 |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 98.234 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Ausstattung:
Operator presence system-EU SC29-15 Suspension seat with switch and armrest(CE) No mark solid tyre LED Headlight LED Tail light Tailer Hitch Li-lon Battery 48V/202Ah without Charger Delivery costs are included. Lieferkosten sind im Preis inbegriffen. | |
| (Meddelande översättning): | |
| Utrustning:
Operatörens närvaro-system-EU SC29-15 Suspension Seat With Switch och Armstor (CE) Inget märke fast däck LED -strålkastare LED -bakljus Skräddarsydd Li-Lon Battery 48V/202AH Utan laddare Leveranskostnader ingår. Leveranskostnader ingår i priset. |
Member since: 2019