| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 2.500 kg |
| Lastcentrum | 500 mm |
| Batteri | 24V/360Ah |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Driftstimmar | 5 |
| Serienummer | 48BB00026 |
| Warranty | 12 months |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 50.901 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Delivery costs are included.
Lieferkosten sind im Preis inbegriffen. | |
| (Meddelande översättning): | |
| Leveranskostnader ingår.
Leveranskostnader ingår i priset. |
Member since: 2019