| Machine | |
|---|---|
| Kapacitet | 1.400 kg |
| Lastcentrum | 600 mm |
| Batteri | / (NEU) / 2025 |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Driftstimmar | 0 |
| Engine/Charger | Ladegerät: |
| Total bredd | 770 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2007