| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | E-L-M |
| Kapacitet | 5.000 kg |
| Öppnings område | 0 - 1.780 mm |
| Lastcentrum | 600 |
| Tillverkningsår | 2018 |
| Totalvikt | 492 kg |
| Allmän info | |
|---|---|
| Leverans datum | auf Anfrage |
| Lokalisering | Aidenbach |
| Dimesion | |
|---|---|
| Total bredd | 2.000 mm |
| Förlorat Lastcentrum | 122 mm |
| Arm Längd | 125 mm |
| Arm Bredd | 150 mm |
| Tjocklek arm | 50 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Anbaugerät im IST-Zustand (Öffnungsbereich von 270 bis 1780 mm (M-M)). | |
| (Meddelande översättning): | |
| Med reservation för tidigare försäljning, ändringar och eventuella fel. Fäste i verkligt skick (öppningsintervall från 270 till 1780 mm (M-M)). |

Member since: 2000