| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | E-L-M |
| Kapacitet | 8.000 kg |
| FEM Klass | 4 |
| Lastcentrum | 0 |
| Tillverkningsår | - |
| Allmän info | |
|---|---|
| Lokalisering | Strzałkowo |
| Dimesion | |
|---|---|
| Rygg bredd | 2.300 mm |
| Arm Längd | 2.300 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 63.304 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| ISO 4A (61 cm) Capacity 8000 kg Sideshift Opening range 150-1850 mm Width 2300 mm Forks 1600 mm ID OS1928 | |
| (Meddelande översättning): | |
| ISO 4A (61 cm) Kapacitet 8000 kg Sidoförskjutning Öppningsområde 150-1850 mm Bredd 2300 mm Gafflar 1600 mm ID OS1928 |
Member since: 2008