| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Lithium-Ion |
| Kapacitet | 3.000 kg |
| Batteri | 24V / 125Ah / (Neu) / 2026 |
| Tillverkningsår | 2026 |
| Driftstimmar | 0 |
| Serienummer | 51Bxxxxx |
| Engine/Charger | Ladegerät: 24V |
| Total längd | 2.940 mm |
| Total bredd | 770 mm |
| Total bredd | 115 kg |
| Tillgängling fr.o.m. | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 71.383 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Der Hangcha CBD30 ist ein elektrisch angetriebener Niederhub-/Palettenhubwagen aus der A-Series „Hi Range“, der speziell für das Bewegen schwerer Lasten bis 3 000 kg im Lager- und Logistikumfeld entwickelt wurde. | |
| (Meddelande översättning): | |
| Hangcha CBD30 är en eldriven låglyfts/palltruck från A-serien "Hi Range" som är speciellt utvecklad för att flytta tunga laster på upp till 3 000 kg i lager- och logistikmiljöer. |

Member since: 2006