| Machine | |
|---|---|
| Kapacitet | 3.000 kg |
| Lastcentrum | 600 mm |
| Batteri | 24V / (NEU) |
| Tillverkningsår | 2025 |
| Driftstimmar | 1 |
| Engine/Charger | Ladegerät: / 100Ah |
| Total bredd | 734 mm |
| Total bredd | 720 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Tilläggs utrustning | |
|---|---|
| CE Dokument, Hubhöhe: 120 mm Höhe Deichsel max / min: 1288 / 1075 Bodenfreiheit Mitte Radstand: 0 mm |

Member since: 2007