| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 1.600 kg |
| Lastcentrum | 600 mm |
| Tillverkningsår | 2025 |
| Driftstimmar | 1 |
| Total bredd | 850 mm |
| Total bredd | 1.335 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 116.637 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Tilläggs utrustning | |
|---|---|
| CE Dokument, Bild dienst u. U. als Symboldarstellung Batteriegewicht: 270 kg Initialhub: 120 mm Proportionalventil |

Member since: 2007