| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Zoomlion |
| Typ | Fler stegs bom |
| Modell | ZA16JERT-LI |
| Tillverkningsår | 2024 |
| Arbetshöjd | 17.800 mm |
| Driftstimmar | 0 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Batteri | 48V/315Ah |
| More information | |
| Lokalisering | Velddriel |
| Dimesion | |
|---|---|
| räckvid lateralt | 9.720 mm |
| Kapacitet | 250 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2018