| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Zoomlion |
| Typ | Fler stegs bom |
| Modell | ZA 32 J , ZA32J , 34m Gelenkbühne wie HA32 PRO |
| Tillverkningsår | 2025 |
| Arbetshöjd | 34.000 mm |
| Driftstimmar | 1 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Specialdrift | Fyrhjulsdrift (4x4) |
| More information | |
| Lokalisering | Passau |
| Dimesion | |
|---|---|
| räckvid lateralt | 21.200 mm |
| Kapacitet | 250 kg |
| Totalvikt | 19.800 kg |
| Total längd | 12.750 mm |
| Total bredd | 2.490 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Zustand der Bereifung vorne: 100 Zustand der Bereifung hinten: 100 Transportabmessungen (L x B x H): 12,75x2,49x2,89 Anzahl der Vorbesitzer: 0 Zwischenverkauf, - Vermietung, Irrtümer und Tippfehler vorbehalten Alle Preise netto ab Lager zzgl. MwSt. Mehr Informationen erhalten Sie telefonisch, per Mail oder auf unserer Verkaufswebseite: www.luibl.net | |
| (Meddelande översättning): | |
| Skick på framdäcken: 100 Skick på bakdäcken: 100 Transportmått (L x B x H): 12,75x2,49x2,89 Antal tidigare ägare: 0 Med reservation för tidigare försäljning, uthyrning, fel och typografiska fel Alla priser netto fritt lager plus moms. Du kan få mer information via telefon, e-post eller på vår försäljningswebbplats: www.luibl.net |