| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Snorkel |
| Typ | Fler stegs bom |
| Modell | A 46 JE |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Arbetshöjd | 1.600 mm |
| Driftstimmar | 78 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| More information | |
| Lokalisering | Culemborg |
| Dimesion | |
|---|---|
| Kapacitet | 227 kg |
| Totalvikt | 6.710 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 417.417 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Typ: Gelenkteleskoparbeitsbühne; Baujahr: 2020; Antrieb: Rad; Zuladung: 227 kg; zGG: 6.937 kg; Allgemeiner Zustand: sehr gut; Keine Schäden; Referenznummer: 6970 |
Member since: 2022