| Batteri Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Hoppecke |
| Battery type | PzS |
| Modell | 5HPZS775 |
| Nominal Voltage | 48 V |
| Battery capacity | 775 Ah |
| Tillverkningsår | 2019 |
| More information | |
|---|---|
| Total längd | 0 mm |
| Total bredd | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 21.753 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2015