| Batteri Data | |
|---|---|
| Fabrikat | [div] |
| Battery type | Okänd |
| Modell | 24V 3 PzS 315 |
| Nominal Voltage | 24 V |
| Battery capacity | 315 Ah |
| Tillverkningsår | 2022 |
| More information | |
|---|---|
| Total längd | 0 mm |
| Total bredd | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2000