| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Sinoboom |
| Typ | Övrigt |
| Modell | VM04E |
| Tillverkningsår | 2025 |
| Arbetshöjd | 58.000 mm |
| Driftstimmar | 1 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| More information | |
| Lokalisering | Culemborg |
| Dimesion | |
|---|---|
| Kapacitet | 227 kg |
| Total längd | 1.350 mm |
| Total bredd | 760 mm |
| Höjd | 1.100 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 129.986 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Typ: Hebebühne; Bj. 2025; Rad; Hubhöhe: 380cm; CE-Kennzeichnung; Allgemeiner Zustand: sehr gut; 8730; Wenden Sie sich an Jep Helmond (+31653208422, verkoop@helmond-heftrucks.nl) oder Erik Touwslager (+31610932174, erik@helmond-heftrucks.nl), um weitere... | |
| (Meddelande översättning): | |
| Typ: hiss; år 2025; Hjul; Lyfthöjd: 380cm; CE-märkning; Allmänt skick: mycket bra; 8730; Kontakta Jep Helmond (+31653208422, verkoop@helmond-heftrucks.nl) eller Erik Touwslager (+31610932174, erik@helmond-heftrucks.nl) för mer... |
Member since: 2022