| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Haulotte |
| Typ | Övrigt |
| Modell | Star 6 |
| Serienummer | 2136309 |
| Tillverkningsår | 2023 |
| Arbetshöjd | 5.800 mm |
| Driftstimmar | 60 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| More information | |
| Lokalisering | Tilburg |
| Dimesion | |
|---|---|
| Kapacitet | 230 kg |
| Totalvikt | 862 kg |
| Total längd | 1.400 mm |
| Total bredd | 790 mm |
| Höjd | 1.800 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 86.468 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Haulotte Star 6. Baujahr: 2023. Stunden: 60 Stunden. Arbeitshöhe: 5,8 m. Plattformhöhe: 3,8 m. Gewicht: 862 kg. Antrieb: Elektrisch. Tragfähigkeit: 230 kg. CE-zertifiziert. Typ: Hebebühne; Bj. 2023; zGG: 862kg; Mast: Schieber;... | |
| (Meddelande översättning): | |
| Haulotte Star 6. Byggår: 2023. Timmar: 60 timmar. Arbetshöjd: 5,8 m. Plattformshöjd: 3,8 m. Vikt: 862 kg. Drivning: El. Lastkapacitet: 230 kg. CE-certifierad. Typ: hiss; år 2023; GVWR: 862 kg; Mast: skjutreglage;... |
Member since: 2023