| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Haulotte |
| Typ | Övrigt |
| Modell | Star 10 |
| Tillverkningsår | 2015 |
| Arbetshöjd | 10.000 mm |
| Driftstimmar | 20 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Batteri | 0 |
| More information | |
| Tilläggs utrustning | Numéro de série: ME114014 |
| Lokalisering | Bonsecours |
| Dimesion | |
|---|---|
| Total längd | 2.700 mm |
| Total bredd | 1.000 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 177.271 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Moteur: électrique Elévation : Hauteur plateforme: 8 m Hauteur travail: 10,0 m Année: 2015 Poids: 2.735 kg Photos non contractuelles Déport maximum 3 m Capacité maximum - intérieur 200 kg (2 pers.) Capacité maximum - extérieur 200 kg (1 pers.) Dimensions panier 0.78 x 0,98 m Longueur hors tout 2.7 m Largeur hors tout 1 m Hauteur repliée 1.99 m Déport arrière 0 cm Empattement 1.2 m Garde au sol 10 cm Vitesse de translation 0.6 - 5 km/h Rayon de braquage extérieur 1.88 m Rotation de la tourelle 345 ° Dévers 3 ° Pente maximum 25 % Hauteur maximale de translation 8 m Pneus - non marquants 16 x 5 x 10.5 Batteries 24 V - 250 Ah Angle de débattement vertical du pendulaire 130° (+ 70 ° / - 60 °) Capacité réservoir huile hydraulique 7 l | |
| (Meddelande översättning): | |
| Motor: elektrisk Höjd: Plattformshöjd: 8 m Arbetshöjd: 10,0 m År: 2015 Vikt: 2 735 kg Ej avtalsenliga bilder Maximal offset 3 m Maximal kapacitet - interiör 200 kg (2 personer) Maximal kapacitet - exteriör 200 kg (1 person) Korgmått 0,78 x 0,98 m Total längd 2,7 m Total bredd 1 m Fällhöjd 1,99 m Bakre förskjutning 0 cm Axelavstånd 1,2 m Markfrigång 10 cm Färdhastighet 0,6 - 5 km/h Utvändig svängradie 1,88 m Tornrotation 345° Lutning 3° Max lutning 25 % Max färdhöjd 8 m Däck - icke-märkande 16 x 5 x 10,5 Batterier 24 V - 250 Ah Vertikal svängvinkel för pendeln 130° (+ 70° / - 60°) Hydrauloljetank kapacitet 7 l |

Member since: 2021