| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Haulotte |
| Typ | Övrigt |
| Modell | Star 10 |
| Tillverkningsår | 2017 |
| Arbetshöjd | 10.000 mm |
| Driftstimmar | 575 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Batteri | 0 |
| More information | |
| Tilläggs utrustning | Numéro de série: 2014381 |
| Lokalisering | Bonsecours |
| Dimesion | |
|---|---|
| Totalvikt | 2.677 kg |
| Total längd | 2.700 mm |
| Total bredd | 1.000 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 177.271 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2021