| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Hako |
| Typ | Övrigt |
| Modell | CITYMSTER 85 |
| Motor typ | Bensin |
| Tillverkningsår | - |
| Driftstimmar | n/a |
| Working width | 1.200 mm |
| områdets prestanda | 5.400 m²/h |
| Lösningstank | 80 l |
| Total längd | 2.430 mm |
| Total bredd | 850 mm |
| Höjd | 1.280 mm |
| Total bredd | 540 kg |
| More information | |
|---|---|
| Lokalisering | Gijón |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 6.589 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
Member since: 2023