| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Nilfisk |
| Typ | Åkbara våt skrubber |
| Modell | BR700C |
| Motor typ | El |
| Tillverkningsår | 2017 |
| Driftstimmar | n/a |
| Total längd | 1.800 mm |
| Total bredd | 700 mm |
| Total bredd | 591 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | Gel-Batterie 24V 4PZV280 Ah |
| Lokalisering | Groß Schwülper |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 37.926 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2002