| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Dulevo |
| Typ | Åkbara sopsugmaskiner |
| Modell | 120 DK |
| Motor typ | Diesel |
| Tillverkningsår | 2023 |
| Driftstimmar | 20 |
| Sopbredd | 1.800 mm |
| Working width | 1.800 mm |
| områdets prestanda | 16.400 m²/h |
| Behållarens kapacitet | 800 l |
| Total längd | 2.500 mm |
| Total bredd | 1.560 mm |
| Höjd | 2.340 mm |
| More information | |
|---|---|
| Tilläggs utrustning | Maxi Equipment (Spez. Filter, Komfortsitz usw.); Doppelseitenbesen vorne; Schutzdach, Rückspiegel 6 Monate Garantie. |
| Lokalisering | Marthalen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 648.667 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2022