| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | TENNANT |
| Typ | Åkbara sopmaskiner |
| Modell | 6200 |
| Motor typ | El |
| Tillverkningsår | 2017 |
| Driftstimmar | n/a |
| Total längd | 1.800 mm |
| Total bredd | 1.050 mm |
| Total bredd | 927 kg |
| More information | |
|---|---|
| Lokalisering | BUNNIK |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 107.074 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| ????????: 118 Betriebsstunden; Bauhöhe: 2.040mm; 36075. ????????: 118 operating hours; Maximum passing height: 2.040mm; 36075. ????????: 118 draaiuren; Maximale doorrijhoogte: 2.040mm; 36075 | |
| (Meddelande översättning): | |
| ????????: 118 Betriebsstunden; Bauhöhe: 2 040 mm; 36075. ????????: 118 drifttimmar; Maximal passagehöjd: 2 040 mm; 36075. ????????: 118 drifttimmar; Maximal frihöjd: 2 040 mm; 36075 |

Member since: 2007