| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | GHIBLI |
| Typ | Åkbara skurmaskiner |
| Modell | Ranger R 115 FD 85 BC Lithium |
| Motor typ | Lithium-Ion |
| Tillverkningsår | 2026 |
| Driftstimmar | 10 |
| Suction Width | 1.050 mm |
| Working width | 850 mm |
| Lösningstank | 110 l |
| Återvinningstank | 115 l |
| Total längd | 1.470 mm |
| Total bredd | 1.055 mm |
| Höjd | 1.365 mm |
| Total bredd | 290 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24 V 200 Ah Lithium |
| Lokalisering | Marthalen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2022