| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Kodiak |
| Typ | Åkbara skurmaskiner |
| Modell | K42 30in Disk |
| Motor typ | El |
| Tillverkningsår | 2025 |
| Driftstimmar | 10 |
| Suction Width | 1.041 mm |
| Brush Pressure | 114 kg |
| Working width | 762 mm |
| Lösningstank | 170 l |
| Återvinningstank | 174 l |
| Behållarens kapacitet | 8 l |
| Total längd | 1.575 mm |
| Total bredd | 914 mm |
| Höjd | 1.321 mm |
| Total bredd | 460 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | AGM 24V 312 Ah |
| Tilläggs utrustning | Beleuchtung vorne; Wartungsfreie AGM Batterien; Light-Grit Bürsten; Spritzschlauch mit sep. Wasserpumpe; Non-Marking Räder |
| Lokalisering | Marthalen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2022