| Dane techniczne urządzenia | |
|---|---|
| Producent | NCT |
| Typ konstrukcji | Zamiatarki próżniowe samojezdne |
| Model | B1550 Tennant system - dealer price |
| Rodzaj napędu | Elektryczny |
| Rok prod. | 2025 |
| Motogodziny | 0 |
| Szerokość zamiatania | 1.550 mm |
| wydajność obszaru | 8.000 m²/h |
| Pojemność zbiornika | 150 l |
| Ciężar własny | 559 kg |
| Dalsze informacje | |
|---|---|
| Akumulator | 48 V 107 Ah |
| Miejscowość | Lora Estepa |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | Na zapytanie |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Uwaga dla klienta ostatecznego | |
|---|---|
| precio para distribuidor
Unidad de potencia Eléctrico Volumen deposito 150 L Ancho de barrido 1550 mm Batería 48/107 V/Ah Cargador 48V-25A externo Ancho total 1132 mm Largo total 1820 mm Peso de servicio 559 kg Metros autonomía de fregado 8000 m2 Consumo cargador 1.2Kw | |
| (Automatyczne tłumaczenie): | |
| cena dystrybutora
Jednostka napędowa Elektryczny Wolumen depozytu 150L Szerokość zamiatania 1550mm Bateria 48/107 V/Ah Rumak Zewnętrzne 48V-25A Całkowita szerokość 1132 mm Całkowita długość 1820mm Waga usługi 559 kg Mierniki autonomii szorowania 8000 m2 Zużycie ładowarki 1,2 kW |