| Dane techniczne urządzenia | |
|---|---|
| Producent | NCT |
| Typ konstrukcji | Zamiatarki próżniowe samojezdne |
| Model | B1350 Tennant system - dealer price |
| Rodzaj napędu | Elektryczny |
| Rok prod. | 2025 |
| Motogodziny | 0 |
| Szerokość zamiatania | 1.350 mm |
| wydajność obszaru | 6.500 m²/h |
| Pojemność zbiornika | 100 l |
| Długość | 1.578 mm |
| Szerokość | 933 mm |
| Ciężar własny | 388 kg |
| Dalsze informacje | |
|---|---|
| Akumulator | 48 V 52 Ah |
| Miejscowość | Lora Estepa |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | Na zapytanie |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Uwaga dla klienta ostatecznego | |
|---|---|
| precio para distribuidor
Unidad de potencia Eléctrico Volumen deposito 100 L Ancho de barrido 1350 mm Batería 48/52 V/Ah Cargador 48V-15A externo Ancho total 933 mm Largo total 1578 mm Peso de servicio 388 kg Metros autonomía de fregado 6500 m2 Consumo cargador 0.7Kw | |
| (Automatyczne tłumaczenie): | |
| cena dystrybutora
Jednostka napędowa Elektryczny Wolumen depozytu 100L Szerokość zamiatania 1350 mm Bateria 48/52 V/Ah Rumak Zewnętrzne 48V-15A Całkowita szerokość 933 mm Całkowita długość 1578 mm Waga usługi 388 kg Mierniki autonomii szorowania 6500 m2 Zużycie ładowarki 0,7 kW |