| Dane techniczne urządzenia | |
|---|---|
| Producent | Dulevo |
| Typ konstrukcji | Zamiatarki próżniowe samojezdne |
| Model | 1550 90 Elite EH |
| Rodzaj napędu | Elektryczny |
| Rok prod. | 2016 |
| Motogodziny | 2.580 |
| Szerokość zamiatania | 1.200 mm |
| wydajność obszaru | 8.400 m²/h |
| Długość | 2.200 mm |
| Szerokość | 1.390 mm |
| Dalsze informacje | |
|---|---|
| Akumulator | 36 V 320 Ah Bj.: 2016 |
| Miejscowość | Wellen |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | 63.173 PLN |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |

Użytkownik od: 1998