| Maszyna | |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Diesel |
| Udźwig | 5.000 kg |
| Punkt ciężkości ładunku | 800 mm |
| Akumulator | / 2018 |
| Rok prod. | 2018 |
| Motogodziny | 2.815 |
| Silnik/Ładowarka | Deutz |
| Przekładnia | Hydrostat |
| Długość | 4.600 mm |
| Szerokość | 2.450 mm |
| Ciężar własny | 8.140 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | 167.618 PLN |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Cena wynajmu za dzień od | Na zapytanie |
| Wyposażenie dod. | |
|---|---|
| Einzelzusatzhydraulik, integriertes Zinkenverstellgerät, Kabine mit Heizung, Beleuchtung nach StVZO, 2 Arbeitsscheinwerfer vorne |
Użytkownik od: 2002