| Maszyna | |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Gaz LPG |
| Udźwig | 2.500 kg |
| Punkt ciężkości ładunku | 500 mm |
| Rok prod. | 2015 |
| Motogodziny | 14.460 |
| Numer podwozia | 61024 |
| Silnik/Ładowarka | Toyota 4Y-ECS |
| Długość | 2.640 mm |
| Szerokość | 1.150 mm |
| Ciężar własny | 3.940 kg |
| Dostępny od | nach Vereinbarung |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | Na zapytanie |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Cena wynajmu za dzień od | 275 PLN /dzień |
| Osprzęt | |
|---|---|
| Przesuw boczny |
| Uwaga dla klienta ostatecznego | |
|---|---|
| 4 Ventile mit Schlauchführung für 3. Ventil; Arbeitsscheinwerfer vorne, Rückkombileuchte, Multifunktionsdisplay, Mechanische Hebel mit Fahrtrichtungsumschalter an der Lenksäule, Sitz Grammer MSG 65 - Kunstleder, Pin-Code, Frontscheibe, Dachabdeckung
Abbildung ähnlich | |
| (Automatyczne tłumaczenie): | |
| 4 zawory z prowadnicą węża dla 3. zaworu; Przednie światła robocze, tylne światło zespolone, wyświetlacz wielofunkcyjny, dźwignie mechaniczne z przełącznikiem kierunku na kolumnie kierownicy, fotel Grammer MSG 65 - sztuczna skóra, kod PIN, szyba przednia, pokrycie dachu
Ilustracja podobna |

Użytkownik od: 2001