| Maszyna | |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Gaz LPG |
| Udźwig | 2.500 kg |
| Punkt ciężkości ładunku | 500 mm |
| Rok prod. | 2018 |
| Motogodziny | 2.750 |
| Numer podwozia | 65347 |
| Silnik/Ładowarka | Toyota 4Y-ECS |
| Długość | 3.840 mm |
| Szerokość | 1.150 mm |
| Ciężar własny | 3.560 kg |
| Dostępny od | nach Vereinbarung |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | 77.668 PLN |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Cena wynajmu za dzień od | 276 PLN /dzień |
| Osprzęt | |
|---|---|
| Przesuw boczny, integrierter Seitenschieber |
| Uwaga dla klienta ostatecznego | |
|---|---|
| Hydraulik-Akkumulator bis 500 Kg Last, Plus- Pakete Komfort+ beinhaltet: - Minihebel, - Neigbare und höhenverstellbare Lenksäule, Plus- Pakete Produktivität+ beinhaltet: - Drehsitz, - Hinterer Haltegriff mit Hupe, - Hydraulisch gedämpfte Gabeln inkl. stoßfreies Absenken der Gabeln, 4 Ventile - mit Schlauchführung für 3. und 4. Ventil, LED-Arbeitsscheinwerfer vorne, Rückkombileuchte, blaues Warnlicht nach hinten gerichtet, Blitzleuchte innerhalb der Fahrerschutzdachkontur, Akustisches Rückfahrsignal, Panoramaspiegel, OK-Monitor, Warnleuchte für Luftfilter, Kühlflüssigkeitsstand, Parkbremse, Beleuchtung bei ausgeschaltener Zündung aus, Multifunktionsdisplay, Minihebel mit Fahrtrichtungsumschalter in der Armlehne, Drehsitz Grammer MSG 65 - Kunstleder, Haltegriff hinten mit Hupentaster, Stahlkabine mit Heizung (5000 Watt) Inklusive Geräuschdämpfung, Horizontal & vertikal verstellbare Armlehne, Neigbare und höhenverstellbare Lenksäule | |
| (Automatyczne tłumaczenie): | |
| Akumulator hydrauliczny o udźwigu do 500 kg, Pakiety Plus Comfort+ obejmują: - Minidźwignię, - Kolumnę kierowniczą z możliwością odchylenia i regulacją wysokości, Pakiety Plus Productivity+ obejmują: - Obrotowe siedzenie, - Tylny uchwyt z klaksonem, - Widły amortyzowane hydraulicznie wraz z bezwstrząsowym opuszczaniem wideł, 4 zawory - z prowadnicą węża dla 3. i 4. zaworu, światła robocze LED z przodu, tylne światło zespolone, niebieskie światło ostrzegawcze skierowane do tyłu, światło migające w obrębie kontur dachu kierowcy, akustyczna sygnalizacja cofania, lusterko panoramiczne, monitor OK, kontrolka filtra powietrza, poziom płynu chłodzącego, hamulec postojowy, wyłączanie oświetlenia po wyłączeniu zapłonu, wyświetlacz wielofunkcyjny, mini dźwignia z przełącznikiem kierunku w podłokietniku, obrotowe siedzenie Grammer MSG 65 - skóra syntetyczna, tylny uchwyt z przyciskiem klaksonu, stalowa kabina z ogrzewaniem (5000 W) W zestawie Tłumienie hałasu, podłokietnik z regulacją w poziomie i w pionie, odchylana i regulowana na wysokość kolumna kierownicy |

Użytkownik od: 2001