| Maszyna | |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Elektryczny |
| Udźwig | 1.200 kg |
| Akumulator | 24V / 22Ah |
| Rok prod. | 2018 |
| Motogodziny | n/a |
| Silnik/Ładowarka | Ladegerät: 24V / 5Ah |
| Długość | 1.100 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Ciężar własny | 80 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | Na zapytanie |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
Użytkownik od: 2007