| Maszyna | |
|---|---|
| Udźwig | 1.000 kg |
| Rok prod. | 2024 |
| Motogodziny | 0 |
| Długość | 1.725 mm |
| Szerokość | 575 mm |
| Ciężar własny | 115 kg |
| Dostępny od | sofort |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | 2.874 PLN |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Cena wynajmu za dzień od | Na zapytanie |
Użytkownik od: 2006