| Dane techniczne urządzenia | |
|---|---|
| Producent | Multitel-Pagliero |
| Typ konstrukcji | Urządzenia specjalne |
| Model | MJE 250 |
| Rok prod. | 2026 |
| Wys. robocza | 25.000 mm |
| Motogodziny | 0 |
| Pojazd ciężarowy | |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Diesel |
| Dalsze informacje | |
| Miejscowość | Mils / Ampass |
| Wymiary | |
|---|---|
| Zasięg boczny | 13.000 mm |
| Obciążenie kosza | 250 kg |
| Udźwig | 250 kg |
| Ciężar własny | 3.350 kg |
| Długość | 7.760 mm |
| Szerokość | 2.200 mm |
| Wysokość | 2.980 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | Na zapytanie |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Uwaga dla klienta ostatecznego | |
|---|---|
| PKW-Teleskoparbeitsbühne für alle Arten von Einsätzen mietbar | |
| (Automatyczne tłumaczenie): | |
| Samochodową platformę roboczą teleskopową można wypożyczyć do wszystkich rodzajów operacji |

Użytkownik od: 2003