| Dane techniczne urządzenia | |
|---|---|
| Producent | Genie |
| Typ konstrukcji | Urządzenia specjalne |
| Model | Superlift Contractor SLC 24 Materiallift |
| Rok prod. | 2026 |
| Motogodziny | 0 |
| Pojazd ciężarowy | |
|---|---|
| Dalsze informacje | |
| Wyposażenie dod. | Hubhöhe 7320mm •Hochbelastbare Konstruktion •Unkompliziertes Lastenhandling durch eine Person •Einfaches Be- und Entladen in Transportfahrzeuge •Schneller Aufbau. Kein Werkzeug erforderlich. •Patentiertes leichtes und robustes Aluminium-Telesko |
| Miejscowość | Mils bei Hall-Innsbruck Tirol |
| Wymiary | |
|---|---|
| Udźwig | 295 kg |
| Ciężar własny | 157 kg |
| Długość | 2.060 mm |
| Szerokość | 1.680 mm |
| Wysokość | 2.180 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | Na zapytanie |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |

Użytkownik od: 2003