| Dane techniczne urządzenia | |
|---|---|
| Producent | Genie |
| Typ konstrukcji | Urządzenia specjalne |
| Model | Super Hois GH 3.8 Materiallift |
| Rok prod. | 2026 |
| Motogodziny | 0 |
| Pojazd ciężarowy | |
|---|---|
| Dalsze informacje | |
| Wyposażenie dod. | Hubhöhe 3800mm • Tragbarer pneumatischer Teleskopmateriallift • Ideal zum Heben, Positionieren und Installieren von Lüftungskanälen, Deckensprinklern, Deckenrohrleitungen, Deckenpaneelen usw. • Verwendet zum Heben von Lasten CO² oder Druckluft |
| Miejscowość | Mils bei Hall-Innsbruck Tirol |
| Wymiary | |
|---|---|
| Udźwig | 136 kg |
| Ciężar własny | 34 kg |
| Długość | 1.350 mm |
| Szerokość | 1.350 mm |
| Wysokość | 1.040 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | Na zapytanie |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |

Użytkownik od: 2003