| Dane techniczne urządzenia | |
|---|---|
| Producent | Faraone - Elevah |
| Typ konstrukcji | Urządzenia specjalne |
| Model | ELEVAH40MOVE |
| Rok prod. | 2024 |
| Wys. robocza | 4.000 mm |
| Motogodziny | n/a |
| Pojazd ciężarowy | |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Elektryczny |
| Dalsze informacje | |
| Wyposażenie dod. | Antrieb 24 V Batterien 2 AGM 12V 45 Ah Batterie Ladegerät 115V–230V 50/60HZ H1 Max. Steigfähigkeit 15% H2 überwindbare Landebahn 15% R1 Wenderadius innen 900 mm R2 Wenderadius aussen 1780 mm |
| Miejscowość | VBG |
| Wymiary | |
|---|---|
| Obciążenie kosza | 200 kg |
| Udźwig | 200 kg |
| Ciężar własny | 280 kg |
| Długość | 1.000 mm |
| Szerokość | 715 mm |
| Wysokość | 1.730 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | 25.348 PLN |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Uwaga dla klienta ostatecznego | |
|---|---|
| ARBEITSHÖHE: 4 METER STANDHÖHE: 2 METER ABMESSUNGEN: 715x1000 TRAGFÄHIGKEIT: 200KG 1 PERSON ABNEHMBARE KOMMISSIONSPLATTFORM ELEKTRIONISCHE KONTROLLANZEIGE INTUITIVES FAHRSYSTEM DANK DREI RÄDERN SELBSTFAHREND AM BODEN | |
| (Automatyczne tłumaczenie): | |
| Wysokość robocza: 4 metry Wysokość: 2 metry Wymiary: 715x1000 Pojemność obciążenia: 200 kg 1 osoba recepcyjna Komisja Platforma Wskaźnik kontroli elektrycznej intuicyjny system jazdy dzięki trzem kółkom samodzielnie prowadzący na ziemi |

Użytkownik od: 2003