| Dane techniczne urządzenia | |
|---|---|
| Producent | Pallit |
| Udźwig | 250 kg |
| Punkt ciężkości ładunku | 0 |
| Rok prod. | 2025 |
| Ciężar własny | 115 kg |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Dostawa możliwa od | sofort |
| Miejscowość | Bockhorn |
| Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość konstrukcji | 1.080 mm |
| Zabudowa przed karetką | 1.150 mm |
| Długość wideł | 1.150 mm |
| Szerokość wideł | 160 mm |
| Grubość wideł | 60 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | 2.137 PLN |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |

Użytkownik od: 2024