| Dane techniczne urządzenia | |
|---|---|
| Producent | [div] |
| Udźwig | 300 kg |
| Punkt ciężkości ładunku | 0 |
| Rok prod. | 2024 |
| Ciężar własny | 150 kg |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Dostawa możliwa od | sofort |
| Miejscowość | Münster |
| Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość konstrukcji | 800 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | 3.936 PLN |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Uwaga dla klienta ostatecznego | |
|---|---|
| Produktinformationen "Arbeitskorb Typ RAK-duo" Der Arbeitskorb, Arbeitsbühne, Personenkorb oder auch Hubarbeitsbühne genannt, bietet Sicherheit bei der Reparatur- und Wartungsarbeiten an hochgelegenen Gebäudeteilen, Maschinenanlagen, Deckenbeleuchtungen, Inventuraufnahmen etc. entsprechend den Unfallverhütungsvorschriften (UVV). Durch seine robuste Stahlkonstruktion und rutschsichere Arbeitsplatte bietet der Arbeitskorb sicheres Arbeiten in den verschiedensten Höhen. Zudem wird er durch eine Steckbolzensicherung gesichert und verhindert das Abrutschen von den Gabeln. Der Arbeitskorb / Arbeitsbühne ist Serienmäßig mit einer Werkzeugablage ausgestattet und gefertigt nach BGVD 27 (Flurförderzeuge) und Merkblatt der Großhandel- und Lagereiberufsgenossenschaft U048.03. Die einzige Arbeitsbühne die sowohl an der breiten als auch an der schmalen Seite aufgenommen werden kann und somit perfekt für Schubmaststapler ist. | |
| (Automatyczne tłumaczenie): | |
| Informacje o produkcie „Typ koszyka roboczego Rak-Duo” koszyk roboczy, etap roboczy, sufit osobowy lub platforma robocza, oferuje bezpieczeństwo do naprawy i konserwacji na wysoko położonych części budynku, systemach maszynowych, oświetleniu sufitowym, nagrania zapasów itp. Dzięki solidnej konstrukcji stali i niezadowoleniu robót roboczy, koszyk roboczy oferuje bezpieczne prace w szerokim zakresie wzrostów. Ponadto jest zabezpieczony zamkiem śruby i zapobiega poślizgnięciu się z widelców. Platforma do koszyka / robocza jest wyposażona w warstwę narzędzi i wyprodukowana zgodnie z BGVD 27 (ciężarówki przemysłowe) i ulotki specjalistów hurtowych i magazynowych U048.03. Jedyna platforma robocza, którą można zarejestrować zarówno na szerokościach geograficznych, jak i wąskiej stronie, a zatem jest idealna do szuflad. |
Użytkownik od: 2006