Miroslav Polakovič - MARTINA
Sprzedawca

Miroslav Polakovič - MARTINA

Użytkownik od: 2010

Bernolákova 8 | 901 01 Malacky | Słowacja | www.martinadss.sk

gold

Serwis dla

Caterpillar, Cesab, Linde, Kalmar

Informacje o firmie

Firma bola založená v máji 1991. Predmetom činnosti na začiatku bola autobusová doprava. V roku 1993 sa rozšírila činnosť o opravy manipulačnej techniky a dodávky náhradných dielov.

Táto činnosť sa rozšírila v 1993 o nákladnú dopravu, ktorá sa postupom času zredukovala na dopravu kontajnerovými vozidlami. V čase najväčšieho rozvoja firmy pred hospodárskou krízou bolo vo firme zamestnaných 35 ľudí, čo sa vzhľadom na vývoj na trhu práce zredukovalo na 21 zamestnanocv. Servisnú činnosť začala opravami VZV Desta a Balkankar, čo postupne rozširovala na opravy značiek Hyster, Linde, Bauman, BT, Cesab, Mitsubishi, Caterpillar, Yale a ďaších 30 značiek svetových výrobcov. Rozšírilo sa dodávanie náhradných dielov aj pre zákazníkov, ktorí nevyžadujú servis. V roku 2006 sa okrem zájazdov pre CK a zákazníkov začali organizovať zájazdy našou firmou, ktoré sú zamerané na šport a poznanie.


Urządzenia używane

Urządzenia używane

Použité a repasované vozíky
ku všetkým repasovaným vysokozdvižným vozíkom prikladáme osvedčenie o absolvovaní TP, ktoré je osvedčením o spôsobilosti prevádzky vozíka. Na repasované vozíky sa vzťahuje záruka s bezplatným záručným servisom.

Nowe urządzenia

Nowe urządzenia

Nové vysokozdvižné vozíky
značiek DESTA, CESAB, MITSUBISHI, FEELER, KALMAR a iné si môžte u nás zakúpiť. Radi Vám poradíme, ktorý typ vozíka bude najlepšie vyhovovať Vašim požiadavkám.

Wynajem

Prenájom vysokozvižných vozíkov
ponúkame dlhodobý aj krátkodobý z aktuálnej ponuky vozíkov (TU). Súčasťou tejto služby môže byť aj preprava vysokozdvižného vozíka do miesta určenia kontajnerovým hákovým nakladačom.

Serwis

Serwis

Záručný a pozáručný servis
vykonávame na viac ako 40 značiek svetových výrobcov manipulačnej techniky.

Obszary sprzedaży

Města, regiony,... zadejte prosím odděleně pomocí čárky.Klíčová slova jsou pro vás důležité, aby jste byl rychle vyhledán na Google.

Zdjęcia

Wózek widłowy: 4 Urządzenia


Osprzęt: 0 Urządzenia


Podesty ruchome: 0 Urządzenia


Technika czyszczenia: 0 Urządzenia


Akumulatory: 0 Urządzenia


Ładowarki: 0 Urządzenia