ČEMAT, s.r.o.
Sprzedawca

ČEMAT, s.r.o.

Użytkownik od: 2019

E.T. Böhma 1 | 03608 Martin | Słowacja | www.cemat.sk

none

Serwis dla

A.T.I.B., Auramo, BOLZONI, Cascade, E-L-M, Griptech, Griptech-Kooi, KAUP, Meyer

Informacje o firmie

Čemat je popredným distribútorom širokého portfólia doplnkov pre manipulačnú, stavebnú a poľnohospodársku techniku v Slovenskej republike. Spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a po celú túto dobu dlhodobo a stabilne zastupuje radu svetových značiek pre český a slovenský trh. Okrem výrobkov z oblasti stavebnej, poľnohospodárskej manipulačnej techniky ponúka Čemat aj radu doplnkových služieb. Jedná sa napríklad o službu lisovania superelastických (celogumových) pneumatík, montáž prídavných zariadení, požičovňu repasovaných prídavných zariadení či plnenie pneumatík hmotou proti prierazom, či dodávky hydraulických zdvižných plošín na mieru. Čemat pôsobí vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Predaj tovaru je riadený zo skladov v Martine a v Trnave a za podpory viacerých konsignačných skladov po celom území SR, čo umožňuje rýchlo a flexibilne dodať tovar kdekoľvek na Slovensku


Urządzenia używane

Vedľa ponuky nových prídavných zariadení, ponúka ČEMAT aj možnosť zakúpiť repasované prídavné zariadenia.
Ponuka repasovaných prídavných zariadení je pravidelne aktualizovaná podľa skladových možností. Na všetky u nás zakúpené repasované prídavné zariadenia je poskytovaná záruka.

Wynajem

Medzi služby poskytované spoločnosťou ČEMAT patrí aj požičovňa prídavných zariadení. V ČEMAT požičovni nájdu zákazníci napríklad dvojité staviteľné vidlice uľahčujúce manipuláciu s jednou alebo dvoma paletami súčasne, tiež čeľuste na balíky, ktoré sú určené pre manipuláciu s balíkmi z najrôznejších materiálov, čeluste na papierové role, čeluste na bielu techniku, pozicionéry vidlíc a veľa ďalších produktov.

Serwis

ČEMAT zabezpečuje montážne a servisné služby prídavných zariadení naprieč Slovenskou republikou.
V rámci našich služieb je ponúkaný záručný aj pozáručný servis, montáže zariadení, technické kontroly aj revízie nami dodávaných zariadení. Všetko vždy v rozsahu dohodnutom so zákazníkom, podľa jeho potrieb a prianí.

Zdjęcia

Wózek widłowy: 0 Urządzenia


Osprzęt: 10 Urządzenia


Podesty ruchome: 0 Urządzenia


Technika czyszczenia: 0 Urządzenia


Akumulatory: 0 Urządzenia


Ładowarki: 0 Urządzenia