| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Toyota |
| Modell | 9FBMK25T |
| Masttype | triplex |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Løftehøyde | 4.700 mm |
| Byggehøyde | 2.235 mm |
| Friløft | 0 mm |
| Gaffelvognsbredde | 1.150 mm |
| Ekstra hydraulikk | 2 |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Venlo |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 61.159 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Nieuwe 3-delige hefmast met sideshift-vorkversteller bestemd voor Toyota 9FBMK25T | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Ny 3-delt løftemast med sideforskyver gaffelposisjoner beregnet for Toyota 9FBMK25T |
Member since: 2007